Надрукаваць гэтую старонку
Апублікавана ў Аўторак, 15 Верасень 2015 08:39

Вынікі рэйтынгу кафедр і прафесарска-выкладчыцкага складу

2019 год

 

Намінацыя «Доктар навук»:

1-е месца – Созінаў Алег Віктаравіч, загадчык кафедры батанікі, доктар біялагічных навук, дацэнт;

2-е месца – Заводнік Ілля Барысавіч, загадчык кафедры біяхіміі, доктар біялагічных навук, прафесар;

3-е месца – Нікіцевіч Аляксей Васільевіч, прафесару кафедры рускай філалогіі, доктару філалагічных навук, прафесар.

Намінацыя «Кандыдат навук»:

1-е месца – Янчурэвіч Вольга Віктараўна, загадчык кафедры заалогіі і фізіялогіі чалавека і жывёл факультэта біялогіі і экалогіі, кандыдат біялагічных навук, дацэнт;

2-е месца – Ключко Рыма Мікалаеўна, загадчык кафедры крымінальнага права, крымінальнага працэсу і крыміналістыкі юрыдычнага факультэта, кандыдат юрыдычных навук, дацэнт;

3-е месца – Рудзікава Лада Уладзіміраўна, загадчык кафедры сучасных тэхналогій праграмавання факультэта матэматыкі і інфарматыкі, кандыдат фізіка-матэматычных навук, дацэнт.

Намінацыя «Выкладчык без навуковай ступені»:

1-е месца – Корнева Алена Станіславаўна, старшы выкладчык кафедры міжнароднага права .

2-е месца – Будзеніс Вольга Генрыхаўна, старшы выкладчык кафедры англійскай філалогіі, магістр філалагічных навук;

3-е месца – Калеснік Ірына Міхайлаўна, старэйшы выкладчык кафедры экалогіі, магістр біялагічных навук.

Намінацыя «Малады навуковец»:

1-е месца – Гіжук Таццяна Васільеўна, дацэнт кафедры эксперыментальнай і прыкладной псіхалогіі, кандыдат псіхалагічных навук, дацэнт;

2-е месца – Лавыш Андрэй Валянцінавіч, дацэнт кафедры фундаментальнай і прыкладной матэматыкі, кандыдат фізіка-матэматычных навук;

3-е месца – Кур'ян Мікалай Мікалаевіч, старшы выкладчык кафедры сучасных тэхналогій праграмавання, магістр педагагічных навук.

Намінацыя «Вучэбная дзейнасць»:

1-е месца – кафедра фундаментальнай і прыкладной матэматыкі - Роўба Яўгеній Аляксеевіч, доктар фізіка-матэматычных навук, прафесар.

2-е месца – кафедра сістэмнага праграмавання і камп'ютэрнай бяспекі - Кадан Александр Михайлович, кандидат технических наук, доцент.

3-е месца – кафедра беларускай філалогіі - Садоўская Алена Станіславаўна, кандыдат філалагічных навук, дацэнт.

Намінацыя «Навукова-даследчая і інавацыйная дзейнасць»:

1-е месца – кафедра агульнай фізікі - Маскевіч Аляксандр Аляксандравіч, доктар фізіка-матэматычных навук, дацэнт.

2-е месца – кафедры тэарэтычнай фізікі і цеплатэхнікі - Іваноў Аляксей Юр'евіч, доктар фізіка-матэматычных навук, прафесар.

3-е месца – кафедры экалогіі - Юхневіч Галіна Генадзьеўна, кандыдат біялагічных навук, дацэнт.

Намінацыя «Ідэалагічная і выхаваўчая работа, грамадская дзейнасць»:

1-е месца – кафедра экалогіі - Юхневіч Галіна Генадзьеўна, кандыдат біялагічных навук, дацэнт.

2-е месца – кафедра рускай філалогіі - Аўтуховіч Таццяна Яўгенаўна, доктар філалагічных навук, прафесар.

3-е месца – кафедра журналістыкі - загадчык кафедры - Мінчук Іна Іванаўна, кандыдат філалагічных навук.

Намінацыя «Інтэрнацыяналізацыя»:

1-е месца – кафедра сучасных тэхналогій праграмавання - Рудзікава Лада Уладзіміраўна, кандыдат фізіка-матэматычных навук, дацэнт.

2-е месца – кафедра матэматычнага і інфармацыйнага забеспячэння эканамічных сістэм - загадчык кафедры - Цэхан Вольга Барысаўна, кандыдат фізіка-матэматычных навук, дацэнт.

3-е месца – кафедра турызму і культурнай спадчыны - Лявшук Уладзімір Яўгенавіч, кандыдат гістарычных навук.